dobry podolog w Warszawie, proszę o pomoc

dobry podolog w Warszawie, proszę o pomoc

Poszukiwany jest dobry podolog w Warszawie. Czy wiecie może gdzie znajdę profesjonalny gabinet podologiczny? Chciałabym się zapisać na usuwanie kurzajek, tylko nie wiem kompletnie gdzie.

Oklimas

Posty: 3

 
Podologia właśnie zajmuje się takimi sprawami. Możesz zgłosić się do gabinetu, kiedy masz kurzajki, odciski, zrogowaciałą skórę, wrastające paznokcie, a także mnóstwo innych dolegliwości. Ja wielokrotnie chodzę do podologa na pedicure pielęgnacyjny.

GGregbard

Posty: 5

 
Do lekarza rodzinnego, nie ma co iść z takimi dolegliwościami. Na takie schorzenia najleszy jest podolog. On zajmuje się zdrowiem i pielęgnacją stóp. Przy pierwszej wizycie, może wykonać zabieg usuwania kurzajek.

Marti

Posty: 5

 
Wydaje mi się, iż jest jakiś podolog w dzielnicy Ochota, natomiast nie jestem do końca pewna. Może ktoś inny zdoła Ci pomóc. A byłaś w ogóle u zwykłego lekarza rodzinnego?

21gregorek

Posty: 30

 
Podologia zajmuje się różnymi chorobami skórnymi u stóp. Tutaj masz linka do dobrego gabinetu podologicznego https://podogabinet.pl. Na ich stronie masz szczegółowo opisane, czym się zajmują i które zabiegi wykonują.

inhuman

Posty: 3

 
Jest podolog w Warszawie Ochota. Nie znam dokładnie ulicy, ale wydaje mi się, że jak wpiszesz w google, to na pewno wyskoczy Ci ich adres. Zgłoś się szybko, bo przy wrastających paznokciach, często występuje stan zapalny.

Azazel412

Posty: 20