Czy kupię online papierosy elektroniczne?

Czy kupię online papierosy elektroniczne?

Witam. Czy ktoś z Was próbował zamienić zwykłe papierosy na papierosy elektroniczne? Udało Wam się? Będę wdzięczny, jak powinienem zacząć, bo koszty normalnych papierosów mnie wręcz rujnują, a chciałbym po pewnym czasie przestać palić w ogóle.

czystowe

Posty: 19

 
Witam.

Mnóstwo ludzi chciałoby rzucić normalne papierosy, niemniej jednak nie wie od czego zacząć. Dobrą pomocą mogą być papierosy elektroniczne, które dostępne są w sklepach internetowych i stacjonarnych stoiskach. Sam zajrzałem do sklepu http://www.palimy.com/pl/c/E-Papierosy/18 i postanowiłem przetestować to rozwiązanie. Palę teraz takiego papierosa od 2 lat!

łał45

Posty: 28

 
Cześć.

Papierosy elektroniczne coraz śmielej wchodzą na rynek, bo zauważyłem, iż powstaje całkiem olbrzymie grono stoisk, jakie trudnią się sprzedażą właśnie takich artykułów. W sumie w grupie znajomych znalazłoby się także kilka osób, jakie zamieniły zwykłe papierosy na takie, elektroniczne rozwiązanie.

Z pewnością to oszczędność, ale czy jest doskonalsze dla naszego zdrowia?

deksta84

Posty: 15

 
Witam serdecznie. Dużo czytałem o tym, co pozytywnego związanego jest z papierosami elektronicznymi. W rzeczywistości w dużym stopniu do korzystania z takiego produktu przekonuje mnie sama estetyka. Nie będzie czuć ode mnie zapachu papierosów, a palił będę mógł wszędzie.

kubaraj

Posty: 26

 
Hej. Papierosy elektroniczne na rynku pojawiły się już kilka lat temu i trudno dziwić się ich popularności, skoro są tańszym odpowiednikiem zwyczajnych papierosów, a jednocześnie satysfakcjonując potrzeby poniektórych użytkowników. Na plus wypada fakt, że wykorzystując je unikamy w swojej okolicy robienia z osób biernych palaczy, a wygoda korzystania jest także większa.

aligator3

Posty: 34

 
Dzień dobry.

Z całą pewnością papierosy elektroniczne wydają się ciekawym pomysłem, gdy chcemy przede wszystkim zaoszczędzić, a zarazem nie śmierdzieć już w opinii innych papierosami. Paląc takiego papierosa nie wypuszczamy szkodliwego dymu, który ma charakterystyczny zapach, podobnie jak nasze ciuchy.

Mechanik

Posty: 27

 
Witam serdecznie. Sporo czytałem o tym, co pozytywnego związanego jest z papierosami elektronicznymi. W rzeczywistości w olbrzymim stopniu do korzystania z takiego produktu przekonuje mnie sama estetyka. Nie będzie czuć ode mnie zapachu papierosów, a palił będę mógł wszędzie.

Ciapek

Posty: 25

 
Dzień dobry.

Niedawno analizowałem, które oszczędności mógłbym poczynić, gdybym korzystał z e-papierosów. Wyliczenia zaskoczyły nawet mnie, choć byłem świadomy, że na papierosy wydaję całkiem wielkie sumy. Dzięki zmianie pozwoliło mi to zaoszczędzić blisko 300-400 pln w skali miesiąca, co wydaje się faktycznie ogromną sumą, gdy zarabiam tylko 1200-1300 pln.

czastek6

Posty: 27

 
Witam serdecznie. Papierosy elektroniczne posiadały być moim krokiem w kierunku pożegnania się z nałogiem. Niewyjątkowo pasowało mi, iż będę nadal truł się szkodliwą nikotyną, natomiast musiałem to jakoś zaakceptować. Na szczęście po kilku tygodniach palenia takiego papierosa znudził mi się, a ja nie wróciłem do normalnego tytoniu.

pawelbin

Posty: 27

 
Cześć.

Zastanawiające były dla mnie e-papierosy, które coraz częściej zacząłem spotykać na ulicach mojego miasta. Sam postanowiłem spróbować i nie rozczarowałem się, bo to całkiem fajna sprawa. Poza tym takie hobby czy też nałóg (każdy różnie to nazywa) nie okazuje się zbyt kosztowne.

Pozycjoner

Posty: 23