fotograf ślubny w Szczecinie, kogo znacie ?

fotograf ślubny w Szczecinie, kogo znacie ?

Znacie jakiegoś dobrego fotografa na wesele w Szczecinie, który naprawdę robi super zdjęcia. Nie ma znaczenia cena byle jakość zdjęć była bardzo wysoka, a wtedy będę zadowolona.

klimnny6

Posty: 1

 
Zdjęcia to super pamiątka, dlatego dobrze jest je mieć u siebie. Na filmy nie ma wielokrotnie czasu, aby je oglądać, a fotografie zawsze można, dlatego wynajmowanie fotografa to super pomysł. Nie znam nikogo z rodziny, kto by nie miał fotografii ślubnych. Tutaj w żaden sposób się nie opłaca oszczędzać, bowiem to nasza pamiątka na lata.

Kitas

Posty: 8

 
Jeśli wybiera się fotografa to sprawdza się jego zdjęcia. Jeśli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, bo jeśli fotograf jest tani to ma małe doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

Sarenka

Posty: 6

 
Polecam fotografa na wesele w Szczecinie, który ma ofertę na stronie https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Zna się na swojej pracy. Przyjeżdżają dwie osoby, które wykonują super zdjęcia i nic nie jest w stanie im umknąć.

Yuri20

Posty: 25

 
Każdy ma do tego różne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę fotografii porobił, a filmy były kręcone telefonami.

Dyduszek22

Posty: 4

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Właściwie to było ich dwóch, dlatego żadna szczególna chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym niezmiernie nam zależało.

Rico

Posty: 2

 
Nigdy nie lubiłem robić zdjęć, ale zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, przez co zdjęcia nie wyszły takie sztuczne.

67-kristoo

Posty: 4