depilacja laserowa w Gdańsku, oferta

depilacja laserowa w Gdańsku, oferta

Interesuje mnie depilacja laserowa w Gdańsku macie kogoś, kto się na tym zna. Chodzi o to żeby był to zabiegi profesjonalny i bardzo skuteczny.

Miki

Posty: 2

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dzisiaj jest inaczej? Nie wiem.

Gargamel5

Posty: 5

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i odpowiednio po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, zatem nie polecam innym. Może obecnie jest inaczej? Nie wiem.

czertu66

Posty: 18

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to faktycznie fachowo. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

ui5609

Posty: 11

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to naprawdę fachowo. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

Black_Riot

Posty: 9

 
Nie znoszę mieć włosów, dlatego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, ale na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zdziałać naprawdę cuda. Polecam dla osób, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

Kizakkk

Posty: 6

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że naprawdę robią to fachowo.

mniszko

Posty: 9

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, iż to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

Kitas

Posty: 3

 
Miałam lekki wąsik i niestety każdego dnia wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, że poszłam na taki zabieg laserem, albowiem mam problem rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym niezwyklej, że musiałam tam być kilka razy, ale komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

Yuri20

Posty: 9