katowice rolety, która firma ?

katowice rolety, która firma ?

Poszukuje w Katowicach rolet od jakiejś profesjonalnej firmy. Nie wiem niestety, do kogo się zgłosić. Jeśli macie namiary na kogoś wiarygodnego to dajcie znać.

Wariat

Posty: 1

 
Mam rolety z Tych od firmy, która jest obecna na rynku od wielu lat. Jestem bardzo zadowolony, bo nie spodziewałem się, że rolety tyle wytrzymają. Kasetowe rolety jak dla mnie są najlepsze i jednocześnie są najtańsze.

Jasio

Posty: 25

 
U mnie montowali tanie rolety w Tychach i firma rzeczywiście zrobiła wszystko niesłychanie dobrze. Zamówiłem rolety dzień noc, bo są według mnie najniezwyklej praktyczne. Odnalazłem barwa, który mi odpowiada i nie wiem ile, niemniej jednak niesłychanie krótko wszystko udało im się zamontować. To dzisiaj rolety działają tak jak należy.

nero45

Posty: 9

 
Odszukałem oferty z oknami z Katowic na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta/9,okna.html. Nie zagłębiałem się za mocno w te oferty, ale na pierwszy rzut oka wyglądają rzeczywiście niesłychanie dobrze. Zerknijcie sami i oceńcie jak to wygląda?

jesika

Posty: 4

 
U mnie montowali tanie rolety w Tychach i firma naprawdę zrobiła wszystko bardzo dobrze. Zamówiłem rolety dzień noc, bo są według mnie najbardziej praktyczne. Znalazłem kolor, który mi odpowiada i nie wiem ile, ale bardzo krótko wszystko udało im się zamontować. To dzisiaj rolety działają tak jak należy.

gumisiek45

Posty: 12

 
Miałem na miary na firmę, która ma w Katowicach rolety, natomiast nie mogę dzisiaj tego odnaleźć, mieli wszystkie rodzaje rolet, wobec tego dopasowanie czegoś dla siebie nie sprawiało żadnych problemów. Ceny też były niskie.

jpyzio

Posty: 9