rolety wrocław, polecicie firmę ?

rolety wrocław, polecicie firmę ?

Zastanawiam się ilu komorowe okna zamówić do domu? Zmieniam okna i chciałbym coś, co daje naprawdę bardzo dużo ciepła, a nie za bardzo się na tym znam.

Dooog

Posty: 3

 
Według mnie trzeba znaleźć zloty środek, jeśli wybiera się okna czy rolety. Cena powinna być zrównoważona, czyli nie płacimy za dużo, ale też nie wybieramy tego, co tanie. Nie jest tajemnicą, że jeśli okna są tanie to profil jest wykonany z kiepskich materiałów. Na jakieś systemy jak sześć komór to w ogóle nie ma, co tutaj liczyć. Dobrze dobrane okna to naprawdę bardzo duże oszczędności i trzeba o tym pamiętać.

Kitas

Posty: 11

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, iż ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, wobec tego zostaje mi PCV.

Boss

Posty: 3

 
Według mnie trzeba znaleźć zloty środek, jeżeli wybiera się okna czy rolety. Cena winna być zrównoważona, czyli nie płacimy za dużo, natomiast też nie wybieramy tego, co tanie. Nie jest tajemnicą, iż jeżeli okna są tanie to profil jest wykonany z kiepskich materiałów. Na jakieś systemy jak sześć komór to w ogóle nie ma, co tutaj liczyć. Dobrze dobrane okna to naprawdę niezmiernie duże oszczędności i trzeba o tym pamiętać.

Worms

Posty: 10

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony. Jest tam firma, która ma super oferty. Ceny są bardzo różne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

miko_poz

Posty: 5

 
Zawsze jest kłopot z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, ale z drugiej wiem, że to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bowiem poprzez nie ucieka niezmiernie wiele ciepła, co znaczy, że musze na ogrzewanie wydawać jeszcze wiecej. Tego nie chce, wobec tego wolę odszukać okna w porządnej cenie i z niezmiernie dobrymi parametrami.

Dr-House

Posty: 24

 
Duży wybór okien we Wrocławiu ma firma https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i zawsze się do nich zgłaszamy. Doradzają, pomagają i co ważne dają mi zawsze bardzo dobre ceny. Według mnie są najlepsi, dlatego warto do nich zadzwonić żeby przygotowali ofertę z oknami.

Olekk

Posty: 13

 
Nie lubię plastikowych okien, zatem mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie wywołują mi problemów, zatem z plastikami nie doradzę, co wybrać?

dzannne

Posty: 8