butelka filtrująca szklana, jaka firma ?

butelka filtrująca szklana, jaka firma ?

Widziałem, że są filtry do butelek dafi, czyli to, co mam jest wymienne? Wiecie coś o tym? Myślałem, że to jednorazowe, ale teraz już sam nie wiem jak to wygląda.

RufleX

Posty: 1

 
Według mnie butelka dafi z filtrem to strzał w dziesiątkę. Jest tania i łatwa w obsłudze, dlatego mam ją często przy sobie. Czysta woda to dla mnie priorytet, a wcale nie jest łatwo taką znaleźć. Po co mam kupować wodę w plastikowych butelkach skoro mogę sam sobie taką zrobić? Oszczędzamy pieniądze i planetę.

Babeczka

Posty: 6

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, że z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

saradonin

Posty: 2

 
Problem z filtrami pod zlew jest taki, iż nie zawsze jest na nie miejsce. Jeżeli mieszkamy w bloku i mamy jeszcze butle z gazem to sytuacja się mocno komplikuje. Trzeba wszystko przerabiać. Z drugiej strony, jeśli chcemy zadbać o własne zdrowie to innego wyjścia nie mamy i trzeba będzie coś z tym wykombinować z filtrami.

Kobitka22

Posty: 2

 
Z tego, co wiem filtry do butelek dafi są wymienne. Tak samo to działa jak w przypadku dzbanków. Na stronie producenta można znaleźć ofertę z takimi filtrami, dlatego z ich zakupem nie będziemy mieć żadnych problemów.

labuh

Posty: 28

 
Na pewno można zamówić filtry do butelek dafi i w łatwy sposób je wymienić na nowe. Wiem, bo sam z tego korzystałem, lecz to było jakiś czas temu. Obecnie dostęp do takich filtrów jest o mnóstwo łatwiejszy, bo wystarczy troszkę poszukać w internecie.

Michaś

Posty: 5

 
Wybór butelek termicznych dafi jest niezwykle duży. Można odnaleźć niezwykle oryginalne kolory, co ma znaczenie dla dużo ludzi. Mnie taka butelka niezwykle się podoba, zatem mam dwie w swoim posiadaniu.

donbagino

Posty: 22

 
Bardzo duży wybór filtrów dafi do butelek jak i pod zlew można znaleźć na stronie internetowej https://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-do-wody.html. Wszystko jest opisane bardzo dokładnie, dlatego każdy na pewno znajdzie coś, co pasuje do jego dzbanka czy butelki.

Lupusx

Posty: 2

 
Zawsze kupuje butelki wielokrotnego użytku, bo wiem jak to się kończy z plastikiem. Więcej osób powinno się tym tematem interesować, a planeta na tym by zyskała.

Bialy_Wilk

Posty: 6

 
Raz chyba na miesiąc wymieniam filtry w dzbankach i jest w porządku. Te filtry potrafią nawet kamień usuwać. Dla mnie to praktyczne rozwiązanie, które polecam innym.

Lupusx

Posty: 9