piece konwekcyjno-parowe, szukam

piece konwekcyjno-parowe, szukam

Czy kapturowa zmywarka gastronomiczna jest wydajna? Stosuje ktoś podobne urządzenia u siebie? Dajcie mi znać czy warto wydawać na taką zmywarkę pieniądze?

Dumer566

Posty: 3

 
Im więcej ludzi chce się obsługiwać tym więcej sprzętu jest potrzebnego. Trzeba wtedy kontaktować się z firmą, która się tym zajmuje, a oni będą w stanie nam doradzić, co zamówić.

duszeniec

Posty: 12

 
Pracownicy to nie wszystko. Jeżeli nie mamy urządzeń gastronomicznych od znanych producentów to sobie nie poradzimy. Nie wszystkie posiłki można wydać od razu. Są takie, które poddajemy regeneracji i je po prostu podgrzewamy. Wtedy im mamy wydajniejsze piece tym bezproblemowej będzie nam to wszystko wykonać.

Dyduchrr

Posty: 5

 
Bez nowoczesnego sprzętu trudno sobie dzisiaj wyobrazić gastronomie. Klient nie będzie czekał zbyt długo. Klient przychodzi i chce wszystko mieć przygotowane już. Nie jest łatwo prowadzić takie lokale, ale z czegoś trzeba żyć.

dobrawka

Posty: 11

 
Im wiecej ludzi chce się obsługiwać tym wiecej sprzętu jest koniecznego. Trzeba wtedy kontaktować się z firmą, która się tym zajmuje, a oni będą w stanie nam doradzić, co zamówić.

Hymnny4

Posty: 5

 
Raczej problemów z zamówieniem urządzeń gastronomicznych nie ma. Potrzebujemy tylko dużo pieniędzy i można wyposażyć lokal w to, co tylko chcemy i co nam się marzy.

suderuss3

Posty: 9

 
Piece Rational można znaleźć w firmie https://medium.pl/3020-piece-konwekcyjno-parowe-rational. Mają super ofertę i każdy coś u nich dla pizzerii na pewno znajdzie.

gumisiek45

Posty: 8

 
Duży wybór pieców do pizzy ma firma, której strony teraz nie pamiętam. Dwóch znajomych prowadzi pizzerie i właśnie w tym sklepie sobie to kupowali.

Zdzichu 

Posty: 7