jakiego producenta oświetlenia polecacie

jakiego producenta oświetlenia polecacie

Oświetlenie i dropshipping, czy to się waszym zdaniem dobrze łączy i jak w ogóle oceniacie rozwój branży w najbliższym czasie, długoterminowo?

TomekK

Posty: 2

 
Oświetlenie oczywiście, że się sprzedaje. Zobacz, ile teraz działa biur projektowania wnętrz, ile nieruchomości się sprzedaje. Każdy przy remoncie teraz patrzy na design, na nowoczesne rozwiązania.

pilor56

Posty: 4

 
Mnie nie stać na utrzymanie nawet małego magazynu. Ceny w większych miastach to absurd i to totalny, więc dropshipping to już właściwie jedyna metoda na sprzedaż w normalnych warunkach.

Nowa

Posty: 7

 
Niektóre lampy na pewno się sprzedadzą lepiej od innych, więc warto zdobywać doświadczenie stricte branżowe. Musisz właśnie dobrze uzupełniać katalog we własnym sklepie.

kikiriki2k

Posty: 10

 
W dropshippingu skupiasz się na sprzedaży, więc rozwiązanie idealne dla urodzonych handlowców. Przetestować zawsze można, bo właściwie bez ryzyka.

dyduch34

Posty: 3

 
Też myślę, że wejście na rynek energooszczędnego oświetlenia i designerskich lamp to dobry pomysł. Poza tym budowanie bazy mailingowej to już podstawa marketingu internetowego. Dropshipping częściowo pozwala się na tym skupić.

Sarenka

Posty: 25

 
Tak naprawdę to teraz tylko gigantów stać na utrzymywanie własnego magazynu, a dropshipping nie jest wcale jakiś ryzykowny, wręcz przeciwnie. Kwestia, czy producent wywiązuje się z odpowiedzialności.

Jasio234

Posty: 9

 
Myślę, że jednoznacznie dropshipping równoważy się z jakościowym produktem i obsługą posprzedażową. Jak się zaczynają jakieś kombinacje to lepiej zrezygnować.

Dobruśw90

Posty: 8

 
Dobrze mi idzie sprzedaż przez producenta http://sollux-lighting.pl/dropshipping.php i przyznam, że nie mają opóźnień w realizacji zamówień. Można zaufać, a to najważniejsze w tej branży. Jak nie masz dobrego kontaktu z producentem to kaplica.

matek562

Posty: 10

 
Zawsze możesz negocjować jakieś indywidualne warunki, jeżeli zaczniesz dobrze sobie radzić ze sprzedażą. To całkiem popularna praktyka.

Michaś

Posty: 12