album na zdjęcia, jaki sklep ?

album na zdjęcia, jaki sklep ?

Jest jakaś firma, która zajmuje się albumami na zdjęcia i ma ich dużo w ofercie? Nie bardzo wiem, co wybrać, dlatego chce porównać sobie kilka czy kilkanaście różnych wzorów.

Anno Domini

Posty: 1

 
Jeśli kupuje się albumy do zdjęć to trzeba stawiać na te lepiej wykonane. Przecież nie mamy tego dziewięciu sztuk tylko jedną może dwie. Materiały, z których album jest wykonany powinny być najlepsze, bo wtedy całość jest trwała.

Kowalski

Posty: 17

 
Nabyłem na prezent album na fotografie i ta osoba jest niezwykle zadowolona. Postawiłem na albumy ze spiralą. Rozmiar był mały taki dopasowany do zdjęć wielkości pocztówki. Takie fotografie mają taką zaletę, iż są o mnóstwo tańsze w drukowaniu. Jeśli mamy ich mieć dużą liczba to na pewno cena jest dla nas niezwykle istotna.

okruchowy

Posty: 23

 
Mam różne modele albumów na zdjęcia, bo lubię je tak przechowywać. Mam wersję mini jak i medium. Jestem widać staroświecki, ale mi to jakoś nie przeszkadza.

muzyczny55

Posty: 10

 
Od dawna inwestuje w albumy na zdjęcia, albowiem straciłem już część, które znajdowały się na dysku twardym. Teraz te najlepsze drukuje i wkładamy do albumu.

Krakus

Posty: 16

 
Bez problemów można odszukać w internecie sklep z albumami na fotografie i to w niesłychanie porządnych cenach. Sam nabyłem taki klasyczny zszywany, który pozwala na wklejanie zdjęć. Mnie się akurat klasyka podoba, natomiast wiem, że są również niesłychanie współczesne modele, wobec tego każdy na pewno coś poprawnego dla siebie znajdzie.

suderuss3

Posty: 9

 
Kupiłem na prezent album na zdjęcia i ta osoba jest bardzo zadowolona. Postawiłem na albumy ze spiralą. Rozmiar był mały taki dopasowany do zdjęć wielkości pocztówki. Takie zdjęcia mają taką zaletę, że są o wiele tańsze w drukowaniu. Jeśli mamy ich mieć dużą ilość to na pewno cena jest dla nas bardzo ważna.

karamba1995

Posty: 24

 
Sklep z albumami fotograficznymi odszukacie na stronie https://www.kaiko.shop. Korzystałem z albumów, które robili mi na zamówienie i jestem niesłychanie zaspokojony.

hihihot

Posty: 28

 
Ofert jest niezwykle sporo, zatem można ustalić sobie nie tylko cenę, ale również wielkość czy rodzaj materiałów, z jakich album jest wykonany. Jest tego tak sporo, że każda osoba na pewno znajdzie ten model albumu na zdjęcia, który akurat jej się niezwykle podoba.

Mr Frog

Posty: 18

 
Może i albumy do zdjęć są modne, ale ja pozostaje przy tym, co mam na karcie. Nie mam chęci zamawiania albumów. Nie chodzi o koszty, ale przecież, jeśli chce komuś pokazać zdjęcia to wyjmuje telefon i je widzi. Dawniej takich możliwości nie było i albumy były popularniejsze.

TomekK

Posty: 2