sauny na wymiar, szukam sklepu!

sauny na wymiar, szukam sklepu!

Potrzebny mi taki nie za duży piec do sauny może o mocy 3kW. Czy znajcie sklep, który prowadzi sprzedaż takich urządzeń i ma to, co oryginalne i bardzo trwałe?

inhuman

Posty: 3

 
Można znaleźć wanny spa w sklepie https://well-spa.pl/13-wanny-spa. Oni są niezwykle dobrze przygotowani. Sprzedają gotowe sauny, niemniej jednak można również zamówić coś na wymiar.

DiD3K

Posty: 9

 
Wybór wanien spa jest bardzo duży, dlatego można bez problemów znaleźć coś dla siebie. Ceny są zależne od firmy, wyposażenia i od wielkości. Wszystko trzeba sprawdzić.

Alaneq

Posty: 29

 
Z tego, co wiem to można kupić gotową saunę. Czy można zamówić saunę na wymiar to nie wiem? Nigdy się tym tematem nie interesowałem. Znajomy zamawiał saunę, ale gotową. Szybko mu ją przywieźli i wszystko zamontowali. Droga była, ale daje wiele radości, dlatego warto było te pieniądze na to urządzenie wydać.

wujekB

Posty: 6

 
Nie za bardzo lubię sauny. Wiem, że to zdrowe, ale w takiej temperaturze i wilgoci nie czuje się najlepiej, dlatego nie montowałbym sobie tego. Już wolę mieć wannę spa w domu. Tutaj mogę sobie leżeć i leżeć i nigdy nie czuje się źle.

Pepkoo2

Posty: 14

 
Zamawiałem saunę na wymiar i firma wszystko mi przygotowała. Według mnie to był dobry zakup. Miałem spore wymagania, ale dali sobie z nimi radę. Widać, że w takiej firmie pracują osoby o dużym doświadczeniu, dlatego spełniają wszystkie zachcianki klienta. Oczywiście zachcianki kosztują, ale dla mnie nie ma to większego znaczenia.

Fanatyk

Posty: 8