serwis opryskiwaczy, sklep ??

serwis opryskiwaczy, sklep ??

Potrzebne mi są części do pompy opryskiwacza chodzi i membrany i inne elementy. Nie za niezwykle wiemy gdzie coś takiego odnaleźć. Nie chce chodzić po zwyczajnych sklepach.

FOTOhihi

Posty: 1

 
Znajomi mi mówił, że nie ma żadnych kłopotów z częściami do pompy opryskiwaczy chyba, że mamy jakiś nietypowy model. On ma nowy opryskiwacz to chwilę i już ma przygotowaną ofertę. Nie wiem ile kosztują takie części, natomiast to zapewne jest zależne do tego, co chcemy wymieniać? Można to wszystko zbadać.

Meryk87

Posty: 2

 
Z tego, co wiem elektrozawory do opryskiwaczy są tutaj https://roltronik.pl/pl/7-zawory-sterujace-rozdzielacze. Jest tego bardzo wiele, zatem każdą osoba na spokojnie znajdzie coś dopasowanego do modelu swojego opryskiwacza. Firma ma bardzo promocyjne ceny, niemniej jednak co istotne sprzedają tylko oryginalne części do opryskiwaczy.

Czarek

Posty: 7

 
Według mnie trzeba polegać na sklepie, który nie tylko jest bardzo dobrze zaopatrzony, ale co ważne zatrudnia osoby, które są obeznane w tym temacie. Nie zawsze łatwo jest dopasować części nawet, jeśli mamy numery katalogowe. Pracownicy są wtedy bardzo pomocni.

mikesmith0103

Posty: 6

 
Kupowałem komputer do opryskiwacza polowego. Niestety nie za bardzo się na tym znam, dlatego skontaktowałem się ze sklepem i powiedziałem im, jaki mam model. Oni dla mnie wszystko dopasowali i mi to wysłali. Sam bym na pewno sobie z tym nie poradził tak łatwo.

druhnnna

Posty: 24

 
Znajomi mi mówił, że nie ma żadnych problemów z częściami do pompy opryskiwaczy chyba, że mamy jakiś nietypowy model. On ma nowy opryskiwacz to chwilę i już ma przygotowaną ofertę. Nie wiem ile kosztują takie części, ale to zapewne jest zależne do tego, co chcemy wymieniać? Można to wszystko sprawdzić.

TomekK

Posty: 5