Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Jak waszym zdaniem wygląda realna dostępność kosmetyków, które nie były testowane na zwierzętach?

Aweer56

Posty: 1

 
Używam tylko takich kosmetyków, które nie zatykają porów, a u kobiet to szczególnie ważne, jednak przez częsty makijaż. Przestawiam się z klasycznych naturalnych na ajurwedyjskie i też dostrzegam, jakby większą efektywność.

zuzia_00

Posty: 8

 
Pokombinuję niedługo, a medycyna ajurwedyjska to bardzo ciekawe zagadnienie. No i składniki na tyle powszechne, że terapia nie wychodzi w kosmicznych kwotach, tylko życiowo.

yarofe

Posty: 10

 
No właśnie kosmetyki ajurwedyjskie przede wszystkim wyrównują pH skóry, a niektórych ekstraktów roślinnych standardowo w Polsce nie spotkasz, więc warto pokombinować.

Kitas

Posty: 6

 
Kurkuma, lawenda, cytryna, herbaty w ajurwedzie odgrywają sporą rolę. Cynamon jeszcze może, żeby udoskonalić odcień skóry.

Yuri20

Posty: 18

 
Spróbuj jeszcze szczotki do kąpieli z odpowiednimi zakończeniami, bo można wpłynąć fajnie na regenerację skóry i lepiej rozprowadzić kremy, jak nie masz człowieka obok, który ogarnie :)

czubek67

Posty: 12

 
Przy odrobinie wysiłku to naprawdę można sobie domowe SPA zaprojektować i też jestem zwolenniczką podobnego pomysłu.

Wacław

Posty: 10

 
Zaplanuj sobie nie tylko pielęgnację ciała stricte, ale daj sobie czas na chwilę medytacji, na relaksację z odpowiednimi mieszankami ziół, czy olejków. Właśnie trzeba „globalnie” do sprawy równowagi organizmu podchodzić, nie tylko kosmetyki.

Iunae_Milt

Posty: 13

 
Polecam ogólnie kosmetyki z cytryną, zieloną herbatą, lawendą, paczulą, otrębami ryżowymi, czy kokosem, bo masz masę, a to masę antyoksydantów. Z takimi formułami poradzisz sobie z przedwczesnym starzeniem, nie podrażnisz w ogóle skóry. To też składniki częściowo lub całościowo związane z filozofią ajurwedyjską. Niektóre sklepy, jak ten https://spa-ceylon.pl tylko w tym rodzaju kosmetyków się specjalizują. Oczywiście jest rynek kosmetyków naturalnych i kosmetyki ajurwedyjskie się zaliczają, natomiast charakteryzują się nieco bardziej przemyślanym składem, moim zdaniem wysoce aktywnym.

Madzia

Posty: 5

 
Dzięki za konkretne polecenie, a czy nie wiesz przypadkiem, czy przy zwykłym łysieniu też zadziała? Chyba dzisiaj, albo jutro z rana zamówię, bo widzę, że dość rozbudowany ten skład.

gregcie@

Posty: 21