meble na wymiar

meble na wymiar

Cześć, w jaki sposób podejmowaliście decyzję o zamówieniu mebli na wymiar? Na czym powinienem się skupić? Jak ocenić dobrze wykonawcę? Czy teraz ludzie normalnie robią meble, czy trzeba w nieskończoność czekać? Wszystkie wskazówki mile widziane.

JasioJasio

Posty: 1

 
Idź do https://lowen.pl/, bo masz rozmowę z projektantem za darmo, montaż mebli, terminową produkcję. Praktycznie wszystkie meble robią i to w wielu wydaniach. Biblioteka? Proszę bardzo. Kuchnia, proszę bardzo. Unikalny projekt szafy? Bez problemu. Można się do nich bezpośrednio zgłosić z całym projektem wnętrza zawczasu, co według moich doświadczeń ułatwia dalszą współpracę.

anna_00

Posty: 3

 
Kuchni to z klasycznymi, marketowymi rozwiązaniami nawet sobie nie wyobrażam. A co do blatów to masz do dyspozycji nie tylko kamień naturalny, ale też kompozyty bezspoinowe z różnymi nadrukami, więc możesz popytać. Jak producent ogarnia rynek to coś sensownego wymyśli.

labuh

Posty: 27

 
Fronty lakierowane mat najlepiej według mnie wyglądają, a z dodatkowym oświetleniem ledowym, jakimiś taśmami to już w ogóle nowoczesny styl. Polecam takie podejście.

namok

Posty: 7

 
Jednak, jak producent robi też pełne wykończenie pod klucz nieruchomości to współpraca bardziej się opłaca.

Kitas

Posty: 6

 
Mocno się w ostatnich latach poprawiły systemy organizacji w meblach. Jak masz dzieci to też uwzględnij odpowiednie zabezpieczenia, bo ludzie o tym podobno często zapominają.

Yuri20 

Posty: 3

 
No właśnie też zauważyłam, że ludzie na potęgę teraz remonty robią. Więcej czasu wolnego i się człowiek chwyta zaległych projektów prawdopodobnie. Nie wiem, jak to wyjaśnić.

Lupusx

Posty: 4

 
Zawsze możesz delikatnie negocjować, albo zrobić większe zamówienie. Wtedy otrzymasz bardziej preferencyjne warunki produkcji mebli.

Matusiński

Posty: 3

 
Zamawiałem meble i niewiele się dopłaca w porównaniu do standardowych mebli ze sklepów, gotowców. Poza tym gotowca nigdy nie dopasujesz w całości do wnętrza, więc można tylko w jeden sposób podejść do zamówienia.

Miluśkooo2

Posty: 2