gadżety z własnym nadrukiem, gdzie ?

gadżety z własnym nadrukiem, gdzie ?

Sprzedawać czy rozdawać gadżety reklamowe, które zamówiłem? Co o tym sądzicie? Mam sklep i mogę te oryginalniejsze sprzedawać, a te gorsze rozdać?

1eustachy4

Posty: 1

 
Jeśli szukam prezentu to zawsze wybieram sklep z prezentami na każdą okazję i wiem, że tam znajdę dokładnie to wszystko, czego mi najbardziej teraz potrzeba.

Anno Domini

Posty: 11

 
Mając duże doświadczenie z gadżetami mogę powiedzieć, że należałoby zamówić większa ilość długopisów reklamowych, albowiem nigdy nie ma ich zbyt wiele dla klientów.

Fanatyk

Posty: 16

 
Dla mnie cena nie ma znaczenia. W ogóle pojęcie tanich gadżetów reklamowych jest różne dla każdego z nas. Bogata firma może wydać sto tysięcy pln na gadżety i powie, iż to niewiele. Mała firma wyda tysiąc pln i powie, iż to naprawdę duża kwota dla nich.

Dziadek

Posty: 7

 
Jeżeli szukam prezentu to zawsze wybieram sklep z prezentami na każdą okazję i wiem, iż tam znajdę dokładnie to wszystko, czego mi najniezwyklej teraz potrzeba.

090913123

Posty: 23

 
Gdyby nie Internet to siedziałbym nad prezentami jeszcze dłużej. Na szczęście znajduje się tak bardzo dużo pomysłów na prezenty, aby każdy był zadowolony. Kierować się można ceną jakością czy przeznaczeniem prezentów. Mogą być to prezenty bardziej takie ogólne, albo osobiste. Trochę tego do wyboru każdy z nas znajdzie.

Julian

Posty: 2

 
U mnie w biurze każdy ma smycze reklamowe z logo firmy. Czasami takie smycze rozdawane są klientom. Mam ich kilka w domu i jak rodzina potrzebuje to im to daje.

micko

Posty: 25

 
Dla szukających tanich długopisów reklamowych polecam stronę https://dlugopisreklamowy.com.pl. Należałoby porównać sobie inne opcje i wtedy zdecydować, która z nich będzie najlepsza. Propozycji jest mnóstwo i każdy coś znajdzie.

jonek91

Posty: 2

 
Mamy małą firmę, dlatego mało, kiedy inwestuje się w jakieś gadżety do reklamy. Ceny z tego, co widziałem są dość przystępne, ale jak na razie się jeszcze na to nie zdecydowaliśmy. Poza kupieniem gadżetów reklamowych trzeba mieć jeszcze pomysł na promocję firmy.

Marioleczka

Posty: 2

 
Dzisiaj zamawiamy wszystko przez Internet. Można znaleźć gadżety z własnym nadrukiem, które firma do nas prześle. Nie ma znaczenia czy to dziesięć czy tysiąc sztuk to oni sobie ze wszystkim bardzo dobrze poradzą.

Lupusx

Posty: 11